מלונות בפירנצה לאוהבי רומנטיקה

מלונות בפירנצה לאוהבי רומנטיקה – פשוט לחוות רומנטיקה בפירנצה

גלו את הקסם של המלונות בפירנצה לאוהבי רומנטיקה, עיר הידועה ביופייה הנצחי והאווירה הקסומה שלה. ממלון דוד האיכותי למלון מילו המפואר, מלון קאלימלה האלגנטי, ועד למלון אורטו דה מדיצ'י ההיסטורי, כל מלון במאמר זה מציע שילוב ייחודי של נוחות, שירות וקסם איטלקי של ממש! 

מלון דיוויד

מלון 3 כוכבים הממוקם בכתובת ויאלה מיכלאנג'יולו. המלון מתגאה בדירוג משתמשים גבוה של 9.24, המשקף את השירות המצוין ואת חדרי האירוח הנוחים שלו. אחד היתרונות המשמעותיים של המלון הוא מדיניות ההזמנות הגמישה שלו. המלון מציע אפשרות לשלם מאוחר יותר וגם מספק ביטול חינם, מה שיתן לכם שקט נפשי וגמישות בתוכניות הנסיעה שלכם.

מלון מילו

מלון 4 כוכבים המציע שילוב של נוחות ויוקרה' ממוקם ברובע אולטרנו של פירנצה בכתובת ויה טורנבוני. יש לו דירוג משתמשים גבוה של 9.09, המעיד על מחויבותו לספק שירות מעולה ושהייה בלתי נשכחת לאורחיו. המחיר הלילי לשהייה במלון מילו הוא כ-$298.69 USD. שימו לב כי המלון אינו מציע כרגע אפשרות לשלם מאוחר יותר או ביטול חינם.

מלון קלימאלה (Calimala)

מלון 4 כוכבים הידוע בנוחות ובשירות המצוין שלו, ממוקם ברובע סנטה מריה נובלה בכתובת ויה קלימאלה. כפי שהמלון נמצא בדירוג משתמשים גבוה של 9.03. כך גם הוא מציע מחיר לילי של כ-$286.05 USD. שימו לב שגם כאן המלון אינו מציע כרגע אפשרות לשלם מאוחר יותר או ביטול חינם.

5 המלונות הכי רומנטיים בפירנצה – פשוט לחוות את הרומנטיקה שלכם בפירנצה

המלונות הכי רומנטיים בפירנצה

מלון אורטו דה מדיצ'י

מלון 4 כוכבים הממוקם בוויה סאן גאלו (Via San Gallo). למלון דירוג משתמשים גבוה של 8.88, המשקף את מחויבותו לספק שירות מעולה ושהייה נוחה לאורחיו. המלון מציע שירותים כגון ארוחת בוקר, ומבטיח שהייה נוחה ומהנה לאורחים. המחיר הלילי לשהייה במלון אורטו דה מדיצ'י נמצא כ-239.19 דולר. למרות שהמלון אינו מציע כרגע אפשרות לשלם מאוחר יותר, הוא מספק ביטול חינם, וגם מציע גמישות בתוכניות הנסיעה שלך.

מלון ספאדאי

מלון 4 כוכבים המציע שילוב של נוחות ויוקרה. ממוקם ברובע אולטרנו של פירנצה בכתובת ויה ד'ה מרטלי. למלון דירוג משתמשים גבוה מאוד של 9.25, מה שמעיד על מחויבותו לספק שירות מעולה ושהייה בלתי נשכחת עבור האורחים שלו. המחיר הלילי לשהייה במלון ספאדאי עומד על כ-$327.98 USD. גם מלון זה אינו מציע כרגע אפשרות לשלם מאוחר יותר או ביטול חינם.

להשוואת מחירי מלונות לחצו כאן

יכול לעניין אותך גם

לגלות יעדים חדשים
דילוג לתוכן