רכב טוב

7 האיזורים שתיהיו חייבים רכב טוב כדי להנות בטיול שלכם

ניווט בתנאי דרך מגוונים ומאתגרים ברחבי העולם דורש לא רק מיומנויות אלא גם סוג רכב טוב עם בחירה נכונה. מאמר זה בוחן אזורים ממחוז גוויג'ואו בסין ועד לקולומביה הבריטית שבקנדה, כאשר כל אחד מהם מציג מכשולים ייחודיים שהופכים רכבים מסוימים למתאימים יותר לנסיעה שלכם. בין אם עוסקים בבעיות מבניות בפרברי ארה"ב או מפולות בכבישים בקולומביה, אנו שואפים לספק תובנות חשובות לגבי אילו מקומות תהיו חייבים לשים לב לשכור את הרכב הנכון כדי להבטיח את הבטיחות שלכם באזורים אלו. זכרו שבטיחותכם תמיד צריכה להיות ערך עליון, ללא קשר איפה אתם מטיילים ולאן הדרך לוקחת אתכם.

כביש גרוע

סין מחוז גוויג'ואו

למרות הנופים המדהימים והגשרים המרשימים שלה, גוויג'ואו הוא אחד המחוזות העניים ביותר בסין ודווח כי יש שם כמה בעיות בכבישים. מערכות המתלים החזקות של רכבי שטח וקרוסאוברים יועילו בנסיעה שם.

השכרת רכב טוב באיטליה איזור אמיליה-רומאניה

לאחרונה סבל אזור זה מהצפות קטסטרופליות שגרמו נזק משמעותי לכבישים. כלי רכב עם הנעה לכל הגלגלים יהיו יתרון בתנאים כאלו ויספקו לכם אחיזה משופרת על משטחים חלקים.

גרמניה אזור ברייסגאו-הוכשוורצוואלד

תנאי הדרכים באזור ברייסגאו-הוכשוורצוואלד בגרמניה היו סיבה לדאגה לאחרונה, בעיקר בגלל הבעיה של המספר הגבוה של אתרי הבנייה, לפי ה-ADAC Allgemeiner Deutscher Automobil Club (מועדון הרכב הגרמני הכללי), ישנם כיום 1304 אתרי בנייה באוטובאנים הגרמניים (אוטובאן- מערכת הכבישים המהירים הפדרלית של גרמניה), מה שעלול להוביל לפקקים משמעותיים, במיוחד בעונת החגים השלישית.

בריטניה גלאזגו

תקריות אחרונות בהן היו מעורבים אוטובוסים וגשרים מדגישים בעיות בטיחות בדרכים פוטנציאלים באיזור זה. רכבים הידועים בעמידותם ובאורך החיים שלהם, כמו אלה שהזכרנו במאמר של 'כלי הרכב הטובים ביותר לכבישים גרועים ברחבי העולם' יהיו בחירה טובה במקומות אלו.

קולומביה מסלול בוגוטה-גיררדו

על פי "אל-טיימפו" (El Tiempo), בוגוטה והאזורים הסובבים אותה חווים לעתים קרובות גשמים כבדים, שעלולים להוביל להצפות בכבישים. זה לא רק הופך את הכבישים לחלקים ומסוכנים, אלא זה יכול גם להוביל לסגירת כבישים ולעומסי תנועה. רכב 4X4 עם מרווח קרקע טוב יהיה אידיאלי לניווט באזורים מוצפים ותנאי כביש גרועים. כמו כן, חשוב לוודא שלרכב יהיו צמיגים ובלמים טובים כדי להתמודד עם תנאי החלקה.

קנדה – קולומביה הבריטית

דווח לאחרונה על מפולת בוץ שגרמה לסגירת כביש 3A ליד אולאלה (Highway 3A). ועל סגירת כביש גרין לייק במפלי אוקנגן עקב מפולת אבנים – סלעים עצומים פיצלו את הכביש לשניים. מה שהופך אותו למקום לא בטוח כלל לנסיעה עביר וגורם אי נוחות לתושבים ולנוסעים כאחד.

מבחינת רכבים המתאימים לנהיגה בקולומביה הבריטית, יהיה מומלץ לבחור במכוניות בעלות דירוגי בטיחות ותכונות טובים כמו בלמים נגד נעילה ובקרת יציבות. בהתחשב בשטח המגוון של המחוז, כלי רכב עם יכולות שטח טובות, כמו רכבי שטח עשויים להועיל. בנוסף, כלי רכב עם יציבות טובה יהיו שימושיים בהתחשב בפוטנציאל למפולות סלעים וסכנות דרכים אחרות.

ארצות הברית טקסס וקליפורניה

ישנם כמה כבישים בקליפורניה וטקסס הידועות בקושי הנהיגה שלהן. כבישי אינטרסטייט (Interstate) 15 ,5, ו-40 בקליפורניה: כביש 15 ו-40 הם כבישים מהירים הידועים בתנועה הכבדה שלהם, מה שעלול להקשות על ההתמצאות שלכם. כביש 5 המהיר – נחשב לכביש תנועה מרכזי שלעיתים עמוס. כל שלושת הכבישים הנ"ל נמצאים במצב גרוע, עם בורות וסדקים, מה שעלול להזיק לרכבכם אז היכונו לך.

אותו דבר אנו מוצאים בטקסס, כבישי אינטרסטייט 35 ו-10 נמצאים באותו המצב של עומס תנועה כבד, וגם בורות וסדקים שיכולים להזיק לרכבכם.

זכרו, ללא קשר לאן אתה נוהגים, הבטיחות תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. סעו תמיד בזהירות ושקול להביא אתכם ערכת חירום לכל מצב בלתי צפוי שעלול להתעורר בנסיעה שלכם.

שימו לב שמידע זה מבוסס על דיווחי החדשות האחרונים של האיזורים שכתבנו עליהם כאן, התנאים עשויים להשתנות עם הזמן. הישארו תמיד מעודכנים בחדשות האחרונות ועצות נסיעות שלנו.

יכול לעניין אותך גם

לגלות יעדים חדשים
דילוג לתוכן